Nieuwsbrief

Team

Suzanne Miezgiel

Suzanne Miezgiel  Docent fruitteelt, bodemkunde, voedselbossen s.miezgiel@aeres.nl

Lees meer… about Suzanne Miezgiel

Ties Ruigrok

Ties Ruigrok Docent veehouderij en techniek, werken met aandacht t.ruigrok@aeres.nl

Lees meer… about Ties Ruigrok

Ruud Hendriks

Ruud Hendriks Practor kringlooplandbouw, docent bodemvruchtbaarheid r.hendriks@aeres.nl

Lees meer… about Ruud Hendriks

Rianne van Boxtel

Rianne van Boxtel Opleidingscoördinator BBL, docent economie r.boxtel@aeres.nl

Lees meer… about Rianne van Boxtel

Willeke de Lange

Willeke de Lange – Haagsman Studentenadministratie w.lange@aeres.nl

Lees meer… about Willeke de Lange

Luuk Schouten

Luuk Schouten Docent tuinbouw l.schouten@aeres.nl

Lees meer… about Luuk Schouten

Pieter Lammerts

Pieter Lammerts Docent tuinbouw p.lammerts@aeres.nl

Lees meer… about Pieter Lammerts

Kathinka Hötte

Kathinka Hötte Docent rekenen k.hoette@aeres.nl

Lees meer… about Kathinka Hötte

Meindert Bruinsma

Meindert Bruinsma Docent bodemvruchtbaarheid, akkerbouw, economie m.bruinsma@aeres.nl

Lees meer… about Meindert Bruinsma

Lidwien van Lieshout

Lidwien van Lieshout  Docent Nederlands, examencoördinator, lid zorgteam  l.lieshout@aeres.nl

Lees meer… about Lidwien van Lieshout