Vacatures in de sector

Deze pagina geeft een overzicht van vacatures, te koop staande bedrijven, aanbod van stageplaatsen en samenwerkingspartners. De vacaturepagina is beperkt tot de biologische sector, zowel voor productie, verwerking als handel. De vacaturepagina heeft als doel om vraag en aanbod bij elkaar te brengen, maar ook als doel om studenten en andere geĆÆnteresseerden een beeld te geven van vraag en aanbod in de sector.

Naast deze pagina is er    landgilde    Deze site wordt door Warmonderhof ondersteund. Het is wel nodig om de vacature zelf bij die site aan te melden. 

Vacatures voor deze site kunnen, eventueel met einddatum, worden gestuurd aan Ruud Hendriks, r.hendriks@aeres.nl. Graag als tekstbericht (Word) en niet als PDF aanleveren, indien mogelijk met een foto of logo voor de illustratie. Aan de plaatsing zijn geen kosten verbonden. 

 

 

 

 

hartstochtZelfoogsttuin Tuinen van Hartstocht zoekt nieuwe tuinders. Deze tuin van 0,5 ha is te vinden op biologische veehouderij Hartstocht in Abcoude. De tuin ligt paradijslijk gelegen aan het het riviertje het Gein tussen Abcoude, Driemond, Weesp en Amsterdam Zuid-Oost. De tuin bestaat sinds mei 2015 en is inmiddels uitgegroeid tot goedlopende zelfoogsttuin met zowel groente als bloemen. Nu ter overname aangeboden.

 

 

 

Het verkoopaanbod:

 • +/- 0,5 ha tuin waarvan we +/- 0,3 telen
 • grondsoort: zeer vruchtbare zeeklei - inmiddels bewerkt is tot een werkbare grond en een compostering op de boerderij waar je je compost kunt kopen
 • groentetuin met 125 betrokken leden, 25 kinderen en 35 (!) mensen op de wachtlijst
 • bloementuin met 30 leden en ruimte voor meer
 • een hopveld waar we samen met Hollands Hophuys hop kweken, 6 rijen van 50 meter. Wij zijn verantwoordelijk voor het onderhoud. Het oogsten wordt gedaan.
 • materiaal: twee wandelkappen en een kleine opkweekkas, twee eb- en vloedtafels, kubota handfrees, kubota trekkertje met overtopfrees, cultivator, klepelmaaier, een pipowagen als kantoor, agrocover en allerhande tuingereedschap
 • complete infrastructuur met paden en bewatering
 • teeltplan
 • bestaande website, facebookpagina met 560 volgers en nieuwsbriefbestand van 250 mailadressen
 • SBB erkend leerbedrijf
   

Handig om te weten:

 • Onze leden komen oogsten van eind april tot eind november. Ze komen wanneer ze willen, en oogsten wat ze nodig hebben.
 • Wij, Sam en Marieke, werken gezamenlijk 1 fte op de tuin (+/- 40 uur pw in van maart - juli daarna vaak minder al naar gelang het werk dat nodig is). Allebei part-time dus, zodat we er nog andere leuke dingen naast doen.
 • In de huidige bedrijfsopzet kun je met 1 fte ongeveer een minimumloon verdienen (berekend over 9 maanden werk). Pensioen en AOV zelf te regelen als ondernemer.
 • Sinds kort hebben we een stagiaire, en sinds jaren hebben we twee vrijwilligers die ongeveer 1 dag per week komen
 • Waarom wij ermee ophouden? Niet omdat we het niet leuk vinden, maar omdat we na vier jaar graag weer eens wat nieuws willen doen (het bloed kruipt waar het niet gaan kan enzo...)

 

Wat zoeken we:

 • Een of twee energieke tuinders met een beetje ervaring, leergierigheid en ondernemingszin.
 • Natuurlijk ben je vrij om het bedrijfsplan aan te passen. Voor onze leden en de boer waar we het land huren is het belangrijk dat het grootste deel van de tuin een zelfoogsttuin blijft.

 

Meer weten over de tuin en de overnamekosten? Bel met Sam (06 24373669) of Marieke (06 48081027) of mail naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. 


Meer zien?
Bekijk dit filmpje of ga naar http://www.tuinenvanhartstocht.nl

Mbo-opleiding

Biodynamische landbouw
voltijd en deeltijd 

 

Actueel

Agenda en open dagen
Avondklassen
Vacaturebank

Studentenverhalen

Voltijdstudenten over
studiekeuze &
toekomstplannen
 

Studentenverhalen

deeltijdstudenten over
studiekeuze & toekomstplannen

Bedrijvendatabase  Warmonderhoffers
 

 

Ook jouw toekomst?

Warmonderhof in beeld

 

Instagram

Nieuwsbrief mobiel