Vacatures in de sector

Deze pagina geeft een overzicht van vacatures, te koop staande bedrijven, aanbod van stageplaatsen en samenwerkingspartners. De vacaturepagina is beperkt tot de biologische sector, zowel voor productie, verwerking als handel. De vacaturepagina heeft als doel om vraag en aanbod bij elkaar te brengen, maar ook als doel om studenten en andere geĆÆnteresseerden een beeld te geven van vraag en aanbod in de sector.

Naast deze pagina is er    landgilde    Deze site wordt door Warmonderhof ondersteund. Het is wel nodig om de vacature zelf bij die site aan te melden. 

Vacatures voor deze site kunnen, eventueel met einddatum, worden gestuurd aan Ruud Hendriks, r.hendriks@aeres.nl. Graag als tekstbericht (Word) en niet als PDF aanleveren, indien mogelijk met een foto of logo voor de illustratie. Aan de plaatsing zijn geen kosten verbonden. 

 

 

 

 

Voor onze biologische winkel in Alkmaar zoeken wij een groenteman/vrouw (20-40u)
Ekoplaza Alkmaar is en biologische eetwinkel die een lange historie kent. Verscheidene winkels zijn opgegaan in wat nu Ekoplaza Alkmaar is geworden. We verkopen 100% biologische producten en proberen zoveel mogelijk lokale producten te voeren in ons assortiment. Dagelijks krijgen wij verse groente, fruit en zuivel binnen via lokale boeren en onze hoofdleverancier Udea. Met ons team zorgen we er dagelijks voor dat de winkel er aantrekkelijk en verzorgd bijstaat en de klant gastvrij bediend wordt.
Ter aanvulling van ons team zoeken wij een:
Groenteman/vrouw, assistent bedrijfsleider (20-40u)

Taakomschrijving

Groente afdeling als marktkraam runnen en in topconditie houden
Groente bestellen
Klanten gastvrij ontvangen en te woord staan, informeren over producten
Organisatorische ondersteuning bij afwezigheid bedrijfsleider
Overige winkelwerkzaamheden

Vereisten

Achtergrond in biologisch (dynamische) landbouw/producten
Ervaring als groentevrouw/man is een pre
Ondersteuning van visie op biologische landbouw
Hands on mentaliteit
Commercieel inzicht
Snel schakelen tussen taken en vragen van klanten
Gemakkelijk in contact met gast/klant (goede communicatieve vaardigheden)

Herken jij jezelf hierin neem dan snel contact met ons op en maken wij graag kennis met jou!

Reacties graag per email sturen aan:
Pelle Nijdam
Ekoplaza Alkmaar
Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Mbo-opleiding

Biodynamische landbouw
voltijd en deeltijd 

 

Actueel

Agenda en open dagen
Avondklassen
Vacaturebank

Studentenverhalen

Voltijdstudenten over
studiekeuze &
toekomstplannen
 

Studentenverhalen

deeltijdstudenten over
studiekeuze & toekomstplannen

Bedrijvendatabase  Warmonderhoffers
 

 

Ook jouw toekomst?

Warmonderhof in beeld

 

Instagram

Nieuwsbrief mobiel